• 0216 459 09 19
  • info@numasizolasyon.com.tr

Hakkımızda

Numaş İzolasyon; 1998 yılında ısı yalıtımı, çatı, temel bohçalama, drenaj, mantolama, iç ve dış cephe boya, su yalıtım, tüm izolasyon işleri ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyet sürdürmek üzere kurulmuş izolasyon ve inşaat firmasıdır. Yıllardır bu inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız yenilikçi çözümleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir. Firmamız kalite konusunda ilk olarak müşteri memnuniyetini ve malzeme kaliteliğini hedef almıştır.

Vizyonumuz
Numaş İzolasyon olarak su ve çatı izolasyonu, dış cephe yalıtım hizmetleri ve uzman çatı ustası hizmetleri ile sizlere garanti veren ve sorun çıkarmayan malzemeleri, teknolojinin sunduğu kolaylık ve ergonomikliğini, ustaların ve teknik personelinde en yetenekli ve tecrübelilerini sunmak vizyonumuzdur. Sadece İstanbul değil tüm çevre iller için de sunduğumuz uygulanabilir, en ekonomik çözümlerle izolasyon sektöründe öncü ve lider konumumuzu güçlendirmek vizyon hedeflerimizdendir.

Misyonumuz
Güven ve kalite odaklı yenilikçiliğimiz ile süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarımızla müşteri beklentilerini memnuniyete taşır. Kalite odaklılık, müşteri merkezli yaklaşım, çözüme yönelik hizmet anlayışı, işçi sağlığı ve iş güvenliği gibi konuları ilke edinerek başarılı uygulamalar gerçekleştiren, referanslarına her yıl yenilerini ekleyen firmamız; önümüzdeki yıllarda da aynı hedef ile yalıtım sektöründe ayrılacağını korumaya devam edecektir.